Похід у дитячий будинок «Малятко»

Категорія: Головна Автор: Назар

5 грудня учні 6-9 класів та викладачі гімназії відвідали дитячий будинок «Малятко». Нажаль, в житті так склалося, що не кожна дитина має маму і тата, не кожен живе у люблячій сім’ї. Тут ми зустріли  дітей, які потребують батьківської любові і піклування, лікування та реабілітації.

У дитячому будинку перебувають діти від народження до шестирічного віку. Їм допомагають  адаптуватися до самостійного життя у відкритому соціумі, намагаються влаштувати у прийомні сім’ї, щоб вони відчули себе бажаними, тими, яких люблять.

У перші хвилини зустрічі з дорослими учнями дітвора трішки збентежилась, але вже за мить своїми малесенькими ручками обнімала й тихесенько щось щебетала на вушко гостям, розглядала подарунки. Неймовірним здивуванням для нас було те, як 2-3-х річні дітки розказували віршики, танцювали і навіть співали гімн України, поклавши руку на серце.

Найбільш зворушили наші серця слова молитви з уст малесеньких діток, схожих на ангелів.

Перегляди: 1994