Шевченківські читання 2015

Категорія: Головна Автор: Назар

12 березня 2015 року у гімназії «Гармонія» проводились другі Шевченківські читання, започатковані минулого року на 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка. Цьогоріч вони познайомили учнів та вчителів із лауреатами найпрестижнішої премії України  у номінації «Література».

Свого часу великий Ф.Шиллер сказав: «Література – це храм, куди можна ввійти лише з чистою совістю і благородними намірами». Це і визначило тематику представлених учнівських виступів та презентацій.

1.Юрій Буряк – експериментатор та вибагливий інтелігент з абстрактним мисленням (Маланчук Максим, 7 клас).

2. Дмитро Стус – літературознавець, громадський діяч та невтомний дослідник постаті власного батька (Багрій Олена, 7 клас).

3. Легендарна та безкомпромісна представниця покоління шістдесятників Михайлина Коцюбинська (Біда Соломія, 7 клас).

4. Творчість Михайла Андрусяка – одного з «поетичних могікан» літературного олімпу України (Карашевська Ангеліна, 8 клас).

5. Популярний український прозаїк та автор українських бестселерів Василь Шкляр (Базар Ліза, 8 клас).

6. Історична проза Володимира Рутківського – унікального автора для дітей із захоплюючими пригодницькими сюжетами (Бобик Тетяна, 9 клас).

7.Галичанин Мирослав Дочинець – галичанин із душею лірика (Христенко Юлія, 9 клас).

Гасло Шевченківських читань-2015:  «Лауреати  Національної премії імені Тараса Шевченка – кращі представники українського літературного олімпу». Тож усі присутні поринули у світ унікальних українських особистостей, якими варто гордитися нам, українцям.

Перегляди: 1951