Тиждень фінансів у гімназії

Категорія: Головна
Автор: Taras

З 5 по 12 листопада в Україні проходив Тиждень фінансів, до якого долучилися і учні гімназії «Гармонія». Фінансову грамотність, як навчальний предмет, гімназисти вивчають уже впродовж чотирьох років, тому у нас склалися свої традиції проведення таких тижнів. Цього року ми були фінансисти-мандрівники. Упродовж тижня у Приватбанку побували учні 5 та 7 класів, страхову компанію «Княжа» відвідали учні 8 класу. Також команди учнів 5-7 класів помірялися силами у фінансовій мозкобійні. Вітаємо з перемогою команду учнів 7 класу  «Юні банкіри». Учні 9 класу мали можливість спробувати заробити кошти у фінансовій грі «Багатство». Для гімназистів бути фінансово-грамотними стає гарною звичкою, яку ми формуємо, використовуючи сучасні симуляційні ігри, досвід польських колег. Дякую за співпрацю представнику Приватбанку пані Нелі Товпишко та методисту ТОКІППО, вчителю фінансової грамотності Лілії Криховець-Хом’як.


Детальніше...

Відзначаємо День української писемності та мови

Категорія: Головна
Автор: Taras

 9 листопада – у День української писемності та мови – учні гімназії «Гармонія» долучилися до  українців з усього світу і написали радіодиктант національної єдності. А ще у гімназії весело і цікаво пройшла інтелектуально-розважальна гра «Мово українська, мово солов’їна», яку провела вчитель української мови та літератури Марія Мельник. Учасниками гри були команди учнів 7 класу «Україночки» та 8 класу «Слово-диво». Вітаємо з перемогою команду учнів 7 класу.

 Детальніше...

Вчитель гімназії Оксана Турчин – амбасадор програми Європейської комісії eTwinning у Тернопільській області

Категорія: Головна
Автор: Taras

18-19 жовтня 2018 року у місті Києві відбулась очна сесія-тренінг для активних іТвіннерів. На ній були представлені нові амбасадори, серед яких – вчитель  англійської мови гімназії «Гармонія» Оксана Турчин, амбасадор у Тернопільській області програми Європейської комісії eTwinning. Щирі вітання Оксані Миколаївні та учасникам гімназійного євроклубу «Разом до Європи» за проведену роботу.


Свято краси і грації «Міс гімназії»

Категорія: Головна
Автор: Taras

У рамках святкування Днів гімназії весело і креативно проведено конкурс краси і грації "Міс гімназії". Участь у конкурсі взяли учениці  7 класу Божаківська Вероніка, Удич Соломія, Мовчко Анастасія, Демчан Каміла, учениця 8 класу Юзюк Діана та учениці 9 класу Горохівська Людмила та Скиба Вікторія. Вітаємо з перемогою ученицю 9 класу Горохівську Людмилу!!!


Детальніше...

Чемпіонат міста Тернополя з легкої атлетики

Категорія: Головна
Автор: Taras

Вітаємо учасників команди гімназії «Гармонія» Тераз Анастасію, Новаківського Артура, Жидуна Святослава, Вербицьку Анну, Удич Соломію, Ляску Анастасію, Дзвіник Ірину, Бачинського Любомира, Поважного Дениса, Колачика Василя та їх  наставника Ігора Кіцака з ІІІ місцем у чемпіонаті міста Тернополя з легкої атлетики серед учнів 6-7 класів!


Детальніше...