Всеукраїнська школа онлайн

Категорія: Головна
Автор: Lukas

Вже від 6 квітня одразу на 11 телеканалах України для школярів стартують уроки-онлайн. За ініціативи президента країни учні 5-11 класів на період карантину зможуть вчитись просто у себе вдома. Достатньо ввімкнути телевізор і уважно слухати вчителів. Пропонуємо розклад занять уроків для учнів Всеукраїнської школи онлайн.

Дистанційне навчання

Категорія: Головна
Автор: Lukas

Шановні здобувачі освіти та батьки!

У зв’язку із запровадженням карантину на період з 12 березня по 3 квітня

пропонуємо використання можливостей дистанційного навчання за допомогою

платформи MOODLE http://moodle.gi.edu.ua/

Виконуйте завдання, дотримуйтесь правил карантину і будьте здорові!

Замість ялинки – зимовий букет

Категорія: Головна
Автор: Lukas

Творча команда гімназії під керівництвом вчителя трудового навчання Ірини Пушкар та керівника студії декоративно-прикладного мистецтва Ольги Гасай представила свої роботи на міській виставці-конкурсі «Замість ялинки – зимовий букет»: «Кізонька, коза – Різдво нам принесла» (учениця 7 класу Шкредова  Катерина), «На Різдво Христове ангел прилетів» (учениця 5 класу Зозуляк Ярина), деркач «Йдемо від хати до хати Різдво закликати» (учень 6 класу Пушкар Ярослав), новорічний еко-вінок «Новий рік на порозі» (учень  6 класу Гаврищук Сергій), новорічні салфетниці «Застеляйте столи…» (учні 5 класу Гомза Ростислав і Гомза Святослав) та колективна робота учнів 6 класу «Вифлеємське містечко».

Детальніше...

Андріївські вечорниці

Категорія: Головна
Автор: Lukas

12 грудня учні 9 класу гімназії та вчитель зарубіжної літератури Мирослава Божаківська провели для учнів гімназії Андріївські вечорниці. Веселий сміх, народні пісні і гадання занурили учасників свята у атмосферу прадавніх традицій українського народу.

Детальніше...

Творимо історію гімназії разом

Категорія: Головна
Автор: Lukas

Гімназія «Гармонія» стала учасником зйомок третього сезону «Шкільне reality». Із 172 команд з різних куточків України до другого етапу увійшли лише 50 команд-учасниць. І ми серед них. Учні 7 класу Шкредова Катерина, Прус Вікторія, Шендирук Данило, Саган Євген, Стиран Валентин під керівництвом директора гімназії Галини Балан зуміли в рекордно стислі терміни виконати конкурсне завдання. Окрема подяка за технічну підтримку Осадчуку Олександру та Мікулі Олегу. З нетерпінням очікуємо продовження проекту

Детальніше...