Тиждень фінансів у гімназії

Категорія: Головна
Автор: Lukas

З 4 по 10 листопада учні гімназії «Гармонія» стали учасниками просвітницьких заходів, спрямованих на підвищення фінансової обізнаності українців різного віку та соціального статусу в Україні. Разом із керівником гімназійного Клубу підприємництва «Шанс» Галиною Балан під час воркшопу «Управління особистими фінансами та формування статків» вони опановували секрети успішного особистого фінансового планування, малювали «Лінію життя» та ставили фінансові цілі на майбутнє. 

Надовго запам’ятають участь у «Фінансових дебатах» із  студентами спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола учні 9 класу гімназії Стаднік Олександр, Долик Микола, Маріанна Яшкін, Василечко Катерина, Комарницький Богдан. Команди  дискутували на такі серйозні теми, як «Зелені фінанси: можливості для України», «Штучний інтелект у сфері фінансів». Незалежним експертом фінансових дебатів була заступник керівника відділення «Центральне» ПАТ КБ «ПриватБанк» Неля Товпишко.  

Детальніше...

Я маю право

Категорія: Головна
Автор: Lukas

Працівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги провели урок на тему «Я маю право» для учнів 7 класу гімназії (класний керівник Банах С.В.).

Детальніше...

Екотренди в освіті: сучасні парадигми мислення

Категорія: Головна
Автор: Lukas

20 вересня директор гімназії Галина Балан взяла участь у Першому обласному ярмарку-фестивалі «Екотренди в освіті: сучасні парадигми мислення», який проводили методисти Тернопільського ОКІППО на базі факультету економіки та управління ТНЕУ. Педагоги області мали змогу поділитись досвідом у екшин-кафе, висловити своє бачення сучасної екопродукції, попрацювати у творчій майстерні над міні-проектом «Система цінностей як інструмент керування змінами в освітньому процесі», взяти участь у тематичних майстер-класах в рамках «Екотренду».

Детальніше...

Європейський День Мов

Категорія: Головна
Автор: Lukas

В рамках роботи у проекті eTwinning, 26 вересня учні гімназії мали нагоду святкувати Європейський День Мов разом з учнями з Німеччини, Великобританії та Угорщини. Під час онлайн зустрічі гімназисти мали можливість зробити промоцію своєї країни, розповісти про особливості України, а також дізнатись багато нового про країни-учасники Skype-зустрічі.

 

Детальніше...

Стоп булінгу!

Категорія: Головна
Автор: Lukas

У Всеукраїнський тиждень протидії булінгу Іриною Максим'юк заступником начальника і Оксаною Тимчишин головним спеціалістом відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги проведено урок "Стоп булінгу" для учнів 9 класу гімназії "Гармонія". В інтерактивній формі інформували про явище булінгу та його види, відповідальність за вчинення булінгу, можливі механізми реагування на випадки агресивної поведінки і захист постраждалих осіб. Представники відділу пропонували дітям різні ситуації із завданнями визначити, йдеться про булінг чи про конфлікт, і як діяти в тому чи іншому випадку.

Детальніше...