Запрошуємо на вступні випробування

Категорія: Головна
Автор: Taras

3 червня 2019 року гімназія «Гармонія» запрошує випускників 4-8 класів на  вступні іспити.

Початок випробувань для майбутніх учнів 5 класу о 10.00, для 6-9 – о 11.00.

Міжнародна конференція eTwinning/Erasmus+

Категорія: Головна
Автор: Taras

15-18 травня 2019 року Турчин Оксана Миколаївна, вчитель англійської мови гімназії "Гармонія", амбасадор програми eTwinningв Тернопільській області, мала честь представляти Україну на міжнародній конференції eTwinning/Erasmus+ “ChangingschoolcultureTowards a democratic school”, щовідбуваласьум.ЛімасолКіпрДні були насичені лекціями та воркшопами, а також приємними знайомствами з освітянами з 22 європейських країн.Детальніше...

Звіт керівника освітнього закладу

Категорія: Головна
Автор: Taras

Запрошуємо на звіт директора гімназії «Гармонія» Галини Балан про виконану роботу колективом освітнього закладу у 2018/2019 н.р., який відбудеться 28 травня 2019 року о 18.00 у приміщенні актової зали.

Запрошуємо на навчання!

Категорія: Головна
Автор: Taras

Гімназія «Гармонія» - відокремлений структурний підрозділ Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола оголошує набір учнів у 5 клас для здобуття освіти за денною формою навчання у кількості 30 осіб.

Також проводиться набір на вільні місця у 6, 7 та 9 класи.

Для зарахування до закладу освіти заяви подаються до 31 травня включно. У разі, якщо кількість поданих заяв станом на 31 травня перевищить загальну кількість місць у класі (30 осіб), заклад освіти оприлюднить оголошення про проведення конкурсного відбору, який відбудеться впродовж двох тижнів з дня його оголошення.

Працює наукове товариство «Золота сова»

Категорія: Головна
Автор: Taras

19 квітня 2019 року відбулась підсумкова конференція-захист науково-дослідницьких робіт учнів гімназії «Гармонія».  

Наукові розвідки у проекті «Музей одного слова» представили юні мовознавці Божаківська Вероніка, Чорна Вікторія, Василечко Катерина, Яшкін Маріанна, про визначних земляків Іванну Блажкевич, Катерину Білокур, Андрія Чайковського розповіли юні історики Мурована Олеся, Удич Соломія, Василечко Катерина, секретами маніпуляцій у медіа-просторі поділилась майбутній правознавець Скиба Вікторія.

 Юні географи Цинайко Василь та Балан Юлія у рамках проекту «Сім чудес Тернопілля» запросили присутніх відвідати заповідник «Медобори», а Паршин Яна розповіла про дослідження Тернопільського ставу. Секретами здорового харчування поділився Лобас Сергій. Юні хіміки Гандзій Дмитро, Голоюх Анастасія та Чирська Тетяна продемонстрували цікаві досліди із малими джерелами енергії та презентували створені ними анімації у хімії. 

Велике спасибі юним науковцям та їхнім наставникам Марії Мельник, Надії Сидор, Марії Рудик, Любомирі Паршин, Галині Балан, Світлані Банах, Тетяні Безуз, Ользі Спільніченко  за цікаві дослідження і їх вмілу презентацію!

Детальніше...