Запорука фінансового успіху

Категорія: Проекти Автор: Адміністратор

podyakaУчні 8 і 9-го класів гімназії залучені до соціального проекту «Школа фінансової грамотності та підприємництва», що здійснюється за підтримки АТ «Eрсте банк», компанії «Amway» та фонду Олександра Фельдмана.

Сучасний світ неможливо уявити без фінансів. Фінансово грамотні люди більшою мірою захищені від ризиків і непередбачуваних ситуацій. У рамках проекту з учнями проводяться нетрадиційні заняття у формі рольових ігор, дебатів, ділових ігор.

У рамках Глобального тижня грошей на базі Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола відбулася онлайн - конференція засобами скайп-зв’язку між Україною, Нігерією та Німеччиною. Учні обмінювались інформацією стосовно фінансової грамотності, розказували одноліткам про свої здобутки.

Координатором даного проекту є учитель основ економіки Лілія Криховець-Хом’як.

joomlamodniyportal.ru