Проєкти

Категорія: Проєкти
Автор: Lukas

     Гімназія долучилася до спільного двотижневого україно-литовського проекту «Знать много языков – значит иметь много ключей к одному замку», мета якого - показати учням важливість знань іноземних мов, культурні та мовні подібності різних народів, та виховувати повагу до інших культур, національностей та їхніх традицій. Під час роботи над проектом учні досліджували особливості чотирьох європейських мов, працювали в групах над дослідженням питання важливості вивчення іноземної мови, створювали плакати та декламували вірші. Учні мали можливість пропагувати свої ідеї серед учнів декількох європейських країн, а також ознайомитися з їхнім способом відзначення Міжнародного Дня Європейських Мов. Силами учнів було проведено низку заходів, а результатом цього проекту було створення електронної книги з відображенням найцікавіших моментів їхньої проектної діяльності. Метою вчителя було розвинути в учнів основні ключові компетенції 21го сторіччя, такі як інтегрованість проектної діяльності у навчальний процес, колаборативність та індивідуальний підхід, учнівська самооцінка своїх трансверсальних навичок. Результатом нашої діяльності стало відзначення гімназії та учасників проекту  «Європейським Знаком Якості» (“European  QualityLabel”).

 

 

Учні гімназії долучилися до довгострокових європейських проектів “BemyPenFriend”, “LiveHealthy”, “OurSchoolCalendar”, “Ilovemytown”, “UniversalChildrensDay”, “DifferentbuttheSame”, а також створили та запросили до співпраці норвезьку та іспанську школи над проектом “CookingandCulture”.

 

Проект «Я люблю своє місто» дав учням змогу презентувати своє рідне місто та представити його культуру, історію та традиції. Учні знімали відео привітання, досліджували історію походження назви міста, ділилися інформацією про визначні пам’ятки та місця Тернополя. Їхня робота зібрала багато коментарів та схвальних відгуків. Це все виступило в ролі промоції Тернополя. В свою чергу діти знайомилися з грузинськими містами та дізнавалися про архітектурні памятки Грузії. Наша робота у проекті також була відзначена «Європейським Знаком Якості» (“European  QualityLabel”).


Проект “Міжнародний День Дітей” дав учням змогу проявити себе в ролі творців та дослідників. Учні працювали над створенням логотипу «Права дитини», знайомилися з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини та працювали над їхньою інтерпретацією. Учні досліджували бачення  та розуміння прав дитини іншими учасниками проекту, що сприяє розумінню своїх прав та можливостей на міжнаціональному рівні. Наша участь у цьому проекті принесла нам «Європейський Знак Якості» (“European QualityLabel”).

Працюючи над проектами «Будь моїм другом по листуванню» та «Наш шкільний календар», учні відкривають перед собою шлях до спілкування англійською мовою з учнями різних європейських шкіл. Будучи зареєстрованими у робочий простір Twinspace, вони спілкуються онлайн, беруть участь в опитуваннях та голосуваннях, мають можливість самостійно переглядати матеріали своїх однолітків, присвячені тому чи іншому питанню, а також завантажувати свої фото та відео матеріали. Створюючи новорічні та різдвяні листівки, діти вивчають способи привітання англійською мовою. Стимулом для них стала співпраця з турецькими школами в плані обміну вітальними листівками. Учні мають змогу познайомитися зі своїми однолітками онлайн, а також представити свою ручну роботу та переслати її поштою. Натомість вони отримують відкритки від своїх турецьких друзів, що мотивує їх до подальшої співпраці.

 

Учні гімназії «Гармонія» взяли участь в “ChristmasParty”, організованій представниками Міністерства Освіти Греції. Наші гімназисти представляли себе та демонстрували свої уміння співати. (відео https://www.facebook.com/100012900060218/videos/pcb.1380123968764550/374704882969511/?type=3&theater&ifg=1 ) Учні інших європейських шкіл мали змогу дивитися нас онлайн, а також представити себе та свою країну. Рівно о 13.00 учні зареєстрованих європейських шкіл взяли участь у різдвяній грі на базі платформи Kahoot. Діти відчували свою залученість до єдиного європейського простору.

В рамках роботи у проекті eTwinning, 26 вересня 2019 року учні гімназії "Гармонія" мали нагоду святкувати Європейський День Мов разом з учнями з Німеччини, Великобританії та Угорщини. Ми провели пізнавальну онлайн зустріч, під час якої мали можливість зробити промоцію своєї країни, розповісти про особливості України та навчити своєї мови, а також дізнатись багато нового про країни-учасники Skype-зустрічі.

(фото за адресою)

https://www.facebook.com/groups/gymnasiumharmony/search/?query=oksana%20turchyn&epa=SEARCH_BOX

17 травня 2019 року учні гімназії "Гармонія", учасники проєкту “OurCulturalHeritagewherethePastmeetstheFuture” взяли участь у IX форумі шкільних євроклубів міста Тернополя та отримали грамоту за оригінальну презентацію теми "Європейська культура - пошук спільного коріння"

Цей проєкт приніс нашим учням ще одну дуже важливу нагороду – EuropeanQualityLabel.