Категорія: Події
Автор: Lukas

21 травня 2018 року за сприяння Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, PSA Ukraine та Європейської комісії у м.Київ відбулася підсумкова щорічна конференція eTwinning Plus.

Конференція передбачала підведення підсумків щодо розвитку та успіхів програми в Україні у 2017-2018 н.р. та проектування дій у наступному навчальному році. З вітальним словом виступили головний спеціаліст відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Департаменту Оксана Коваленко та керівник програми eTwinning Plus Сергій Теплов. Усі присутні мали чудову нагоду відвідати корисні майстер-класи, а також обмінятися досвідом між учасниками програми.

Учасниками конференції стали вчителі та директори шкіл, що виграли European Quality Label. Цього року учасниками конференції мали змогу стати вчитель англійської мови Оксана Турчин, яка отримала Диплом за активну роботу у проекті eTwinning, та директор гімназії "Гармонія" Галина Балан, якій вручили Подяку за активну участь гімназії у проектах.

15-18 травня 2019 року Турчин Оксана Миколаївна, вчитель англійської мови гімназії "Гармонія", амбасадор програми eTwinning в Тернопільській області, мала честь представляти Україну на міжнародній конференції eTwinning/Erasmus+ “Changing school culture. Towards a democratic school”, щовідбуваласьум.Лімасол, Кіпр. Дні були насичені лекціями та воркшопами, а також приємними знайомствами з освітянами з 22 європейських країн.

(Сюди можна ще цю статтю http://etwinning.com.ua/materials/news/427/?fbclid=IwAR3q4mur8SmRlX2VrreeW6GBWBdOGAQA4pv0UdeYpr41QO9NqVtbTKxGnws )

27 грудня 2018 року за сприяння Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, PSA Ukraine та Європейської комісії у м.Київ відбулася підсумкова щорічна конференція eTwinning Plus.

Учасниками конференції стали вчителі та директори шкіл, що виграли European Quality Label. Три вчителя міста представляли Тернопіль, серед них і вчитель гімназії «Гармонія» Турчин Оксана Миколаївна з відзнакою за роботу над проектом “Europe greets Europe”. Директор гімназії Балан Галина Михайлівна нагороджена Подякою за підтримку та сприяння розвитку eTwinningPlus в Україні.

Команда "Європейська Гармонія" здобули ІІ місце на Євровікторині, присвяченій Дню заснування Європейського Союзу! Захід подарував учням масу позитивних емоцій та хорошу мотивацію до навчання.

(взяти фото з адреси)

11 квітня 2019 року відбувся офіційний візит Представництва ЄС в Україні до міста Тернопіль. В рамках інформаційної кампанії представники Європейського Союзу в Україні презентували представникам місцевої влади освітні можливості співпраці Європейського Союзу та України.

Учасниками заходу були заступник міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради Леонід Бицюра,  заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик, методист Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу, амбасадор програми eTwinning Plus в Тернопільській області Оксана Турчин,  представники неурядових організацій, освітяни міста та області.

Презентувалися довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти і культури, такі як COSME, Enterprise Europe Network, Horizon 2020, Erasmus+, EU Study Days та ін. Про можливості реалізації міжнародних проектів в рамках освітньої програми ЄС eTwinning Plus та масштабної співпраці з європейськими освітніми закладами розповіла Оксана Турчин.

Досвід співпраці освітян України та ЄС є ефективним та спрямованим на поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

9 червня 2019 року Оксана Турчин, амбасадор програми, відвідала очну сесію-тренінг для амбасадорів програми eTwinningPlusUkraine. Серія воркшопів та спілкування з однодумцями однозначно сприятимуть роботі над новими проєктами.

9 грудня 2019 року відбулась підсумкова конференція eTwinningPlusUkraine, на яку традиційно запрошують володарів європейської відзнаки якості. Однією серед них була наш вчитель Турчин Оксана, яка разом зі своїми учнями здобула EuropeanQualityLabel за роботу над проєктом “OurCulturalHeritagewherethePastmeetstheFuture.