Кінні прогулянки - користь для здоров’я

kinni proh4Прогулянки на конях – чудовий вид активного відпочинку, який володіє здатністю впливати на оздоровлення всього організму.

Немає шляхетнішої тварини, ніж кінь. Його лагідна поведінка, терплячість і розважливість сприяють хорошій релаксації при психофізичних розладах,  допомагають віднайти гармонію з природою та душевний спокій, відпочити від міської метушні.

Учні гімназії «Гармонія» вже продовж трьох років відвідують клуб верхової їзди «Стара Підкова». Опановувати  науку триматись в сідлі їм допомагають досвідчені інструктори.

Сівши верхи на коня, взявши в руки уздечку, діти  мають змогу мандрувати не манежем, а маршрутом, який  проходить крізь осінній ліс. Свист вітру у вухах, краса первозданної природи, єдність із слухняною і сильною твариною, гармонія в душі і відчуття нескінченної радості та безтурботності –  все це незабутні відчуття!

Улюбленцями дітей стали мешканці клубу – коні та поні, віслючки Джамшуд і Равшана, породистий пацюк Бурак Обама.

Щоб отримати потужний заряд позитивної енергетики, яку коні дарують усім, хто їх любить, не обов’язково сідати верхи, досить пригорнутися до цієї благородної тварини, відчути її тепло та спокій.

joomlamodniyportal.ru

Кінна прогулянка у «Старій підкові»

kinny prog

Восьмикласники побували на кінній прогулянці у «Старій підкові». 8 жовтня діти опинились у затишному оазисі, схованому від розпеченого асфальту та міської метушні, прогулялись верхи лісовою стежкою і полем, посиділи у затінку фруктового саду й просто отримали колосальний заряд бадьорості та гарного настрою. Спілкування з конем на лоні природи — це своєрідна медитація, яка вселяє бадьорість, любов і зцілює. А також походи на конях — це просто захоплюючий вид активного відпочинку.

Сівши верхи на коня, взявши в руки уздечку, мандруючи заздалегідь обраним маршрутом, слухаючи свист вітру у вухах, спостерігаючи за красою первозданної природи, у єдності із слухняною і сильною твариною - гімназисти отримали незабутні відчуття.

Прогулянки на конях – чудовий вид активного відпочинку, який володіє здатністю впливати на оздоровлення всього організму. Кінні прогулянки - чудова річ для зняття емоційного стресу. Верхова їзда тренує рівновагу, м’язи, покращує загальний тонус тіла. Загальновідомий медичний факт, що верхова їзда надає позитивний вплив на травні функції людини, на органи кровообігу, нервову, дихальну і ендокринні системи.

joomlamodniyportal.ru