Ми – чорноволівці!

schornovilЩедра наша українська земля на Лицарів Честі, Волі, Духу, бо в самому їхньому імені живе з діда-прадіда спорідненість із рідним народом. Україна народжує їх, а вони бережно несуть любов, волю через віки, епохи, несуть небесний заповіт любові до родинного, до Української держави. Таким був В’ячеслав Чорновіл.

Урочий Вогонь Волі, запалений ним і його побратимами-шістдесятниками, пробудив Україну XX століття.

В’ячеслав Чорновіл творив нескорену націю у часи радянської тоталітарної держави. Він не боявся, а вчив: «... не можна жити у страху, байдужості щодня, а треба вірити у людину, у перемогу народної сили і правди».

В’ячеслав Чорновіл вийняв із своєї душі слово і перелив його в енергію любові до України, як національний символ.

Є у величному літописі духовної патріотичної праці В’ячеслава Чорновола сторінка, яка завжди світитиме нам, учням, любов’ю: «Бог і Україна понад усе!» Адже несе вона в собі збережені для віків думки і почуття В’ячеслава Чорновола, які передаємо наступним поколінням. Ми віримо, що наші знання, любов розцвітуть у вільній Україні, яку вимріяв, здобував і творив наш Герой України - В’ячеслав Максимович Чорновіл, яку сьогодні захищають патріоти на Сході нашої країни.

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року №59-р Галицькому коледжу присвоєно ім'я Героя України В'ячеслава Чорновола, у 2004 році відкрито кімнату-музей його імені.

При кімнаті-музеї створене і успішно працює творче об'єднання «Ми - чорноволівці»,  у структуру якого входять: гурток читців-декламаторів «Рідне слово», «Школа екскурсоводів», пошукові загони «Джерельце» (з уст народу) і «З архівних матеріалів», міні-прес-клуб «Пам'ять».

Під умілим керівництвом Омеляни Омелянівни Парило (завідувача кімнати-музею)  учні гімназії «Гармонія» разом із студентами коледжу беруть активну участь у громадських і благодійних акціях, конкурсах, інтелектуальних турнірах, формують і розвивають лідерські якості, самостверджуються. Це  сприяє особистісному зростанню учнів, їх нахилів, здібностей, інтелектуального і творчого потенціалу.

joomlamodniyportal.ru