Кінні прогулянки - користь для здоров’я

Категорія: Кінні прогулянки Автор: Адміністратор

kinni proh4Прогулянки на конях – чудовий вид активного відпочинку, який володіє здатністю впливати на оздоровлення всього організму.

Немає шляхетнішої тварини, ніж кінь. Його лагідна поведінка, терплячість і розважливість сприяють хорошій релаксації при психофізичних розладах,  допомагають віднайти гармонію з природою та душевний спокій, відпочити від міської метушні.

Учні гімназії «Гармонія» вже продовж трьох років відвідують клуб верхової їзди «Стара Підкова». Опановувати  науку триматись в сідлі їм допомагають досвідчені інструктори.

Сівши верхи на коня, взявши в руки уздечку, діти  мають змогу мандрувати не манежем, а маршрутом, який  проходить крізь осінній ліс. Свист вітру у вухах, краса первозданної природи, єдність із слухняною і сильною твариною, гармонія в душі і відчуття нескінченної радості та безтурботності –  все це незабутні відчуття!

Улюбленцями дітей стали мешканці клубу – коні та поні, віслючки Джамшуд і Равшана, породистий пацюк Бурак Обама.

Щоб отримати потужний заряд позитивної енергетики, яку коні дарують усім, хто їх любить, не обов’язково сідати верхи, досить пригорнутися до цієї благородної тварини, відчути її тепло та спокій.

joomlamodniyportal.ru