ІV Нобелівські читання у гімназії «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола

Категорія: 2013 роки Автор: Назар

За тиждень до проведення заходу на сайті коледжу та гімназії   розміщуємо відео-анонс.

Особливий  гість:

-         Скоренький Юрій Любомирович  - завідувач кафедри фізики Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя кандидат фізико-математичних наук, доцент

-         Биць Тетяна Володимирівна – організатор роботи з обдарованими учнями з хімії та біології  в місті Тернополі

-         учні шкіл міста – переможці ІІ-ІІІ етапів олімпіад з хімії та біології

Учасники читань

-         Учні 8 і 9 класів гімназії «Гармонія»

-         Вчителі гімназії «Гармонія»

-         Директор гімназії _ Мельник Марія Іванівна

-         Керівник методичної служби Галицького коледжу – Слабіцька Надія Петрівна

-         Викладачі ЦК природничо-математичних дисциплін

-         Найкраща за результатами І семестру група коледжу ЕФ-13

Представники засобів масової інформації:

-         Ганна Татарин – обласна державна телерадіокомпанія

-         Наталія Волянюк – газета «Вільне життя»

Програма Нобелівських читань 2013

Галузь знань

Нобелівський лауреат

Прізвище і група учня

Вчитель-наставник

1.

Альфред Нобель «Людина витонченого інтелекту і титанічної праці»

Шмир Олег

8 кл.

Спільніченко

О.І.

2.

Хімія

Сванте Арреніус «Добродуш-ність і гумор миттєво зникали,  коли він стикався з несправедливістю в житті»

Гнатів Юлія

9 кл.

Спільніченко

О.І.

3.

Фізика

К.Новосьолов і А. Гейм «Більш відомий серед широкої аудиторії його експеримент з левітування жаби»

Романишин Христина 9 кл

Кузів І.С.

4.

Фізика

Григорій  Ландау «Якщо теорія все пояснює – вона нікуди не годиться»

Кругляк Лілія  9 кл.

Кузів І.С.

5.

Медицина і фізіологія

Іван Павлов «…Терор та ще і в супроводі голоду ... прищеплює населенню умовний рефлекс рабської покори»

Томащук .Олена 9  кл.

Банах С.В.

6.

Медицина і фізіологія

Андре Львов «Дозволяє прогнозувати можливі еволюційно-генетичні події в популяціях людини»

Кривецька Олеся  8 кл

Банах С.В.

7.

Економіка

Мілтон Фрідман «Уряд повинен установлювати правила й бути суддею»

Водовіз Любов 9 кл.

Криховець-Хом’як Л.Я.

8.

Економіка

Пол  Самуельсон "І Старий,і Новий Заповіт засуджує лихварство і позичковий процент. Арістотель і святий Фома Аквінський дотримувалися аналогічних поглядів"

Сороковий Олег 8 кл

Криховець-Хом’як Л.Я..

9.

Література

Вінстон Черчилль «Задумавши суперечку теперішнього з минулим, ми виявимо, що втратили майбутнє»

Зарихта Дмитро  8 кл

Зарихта О.В.

10.

Література

Рабіндранат Тагор «Хто будеш ти, читальнику уважний/Моїх віршованих рядків,/Коли мине сто літ од  нинішніх часів?»

Федорович Аліна  8  кл

Мацишин Н.М.

11.

Захист миру