ІІІ Нобелівські читання в гімназії «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола

Категорія: 2012 роки Автор: Назар

ІІІ Нобелівські читання в гімназії «Гармонія» Галицького  коледжу імені В’ячеслава Чорновола

За тиждень до проведення заходу на сайті коледжу та гімназії   розміщуємо відео-анонс.

Особливий  гість:  Личук Зіновій Миколайович – методист  ТКМЦ та заступники директорів з виховної роботи ЗОШ міста.

Програма Нобелівських читань 2012

№з/п

Галузь знань

Нобелівський лауреат

Прізвище і група учня

Вчитель-наставник

1.

Альфред Нобель «Людина витонченого інтелекту і титанічної праці»

Комендацький Артур 9-А кл.

СпільніченкоО.І.

2.

Роальд Гофман «Україна — обітована земля мого серця»

Зварич Катерина  9-Б