Наукові пікніки 2019

Категорія: Наукові пікніки 2019 Автор: Lukas

Сьомі наукові пікніки у місті Тернополі

Темою цьогорічних пікніків організатори визначили: РУХ. Команди нашого навчального закладу, а їх було три, складались з студентів коледжу та гімназистів. Учасники чудово справились із завданням: популярно розповідати і демонструвати статичні та активні досліди, активно спілкувались із відвідувачами. Задоволення отримали і учасники, і гості.  Фотографій у нашому наметі та фотозоні зробили незліченно.

Увагу відвідувачів насамперед привертала рослина, яка більше року росте у герметично закритій банці та є моделлю екосистеми, демонструє обмін води, речовин та енергії. Рух води по судинах добре видно в листках капусти занурених у забарвлену воду. А осмос і тургор демонстрували на коренеплоді моркви.

 

Для найменших відвідувачів цікавими були кубики, пазли, витинанки, які стосувались руху в тваринному світі. А модель ліктьового суглоба та побудова кіл кровообігу людини цікавила доросліших.

Особливою популярністю користувались «скелети людини», які скріплювались рухомими з’єднаннями, а також дослідження присутності вуглекислого газу в повітрі, яке видихаємо. І ще – повітряна гармата та досліди  з водою.

 

Ми вперше брали участь в лекторії. Доповідь присвячена Нобелівському руху в Україні та Тернополі.

Пікнік був настільки захоплюючим, що його не розігнала навіть раптова злива.

Перегляди: 160