2017 День Моля

Категорія: 2017 Автор: Ярослав

У гімназії «Гармонія»  шостий рік поспіль учні 7-9 класів збираються  на, хоча наукове, та   цікаве і веселе свято – День моля.

Гімназисти свято шанують молезаповідь щодо заборони використання одного й того ж крота, тому щороку День Моля має іншу тему.

2012р. Моль-розвідник, адже це вперше в Тернополі: «Як зустрінуть в гімназії «Гармонія», чи полюблять, чи запросять ще милого кротика?».

2013р. – Моль-жартівник, бо сподобався, бо знову запросили: чому би не повеселитись. Навіть завдання олімпіади були веселі.

2014р. – Молеслів, бо любить поговорити з мудрими дітьми.

2015р. – Молеспів, а як же без хороших пісень. Ось і звучали на мелодії відомих українських пісень веселі хімічні молеспіви.

2016р. – Моль-патріот (тому – кротик-патріотик). Його чудовий портрет тепер на обкладинці наших святкових буклетів. 

2017р. – Моль-дослідник, тому святкування переповнене дослідами від господарів, гостей. Та навіть посвята 7-класників у хіміки перетворилась на хімічне дійство. А ще було «Сватання по-хімічному» (вистава за участю команди гімназії та коледжу у 5-их Наукових пікніках), Експериментарій з червоноголовою капустою від групи Р-18 та їх наставника Павленко Людмили Леонідівни, «Хімічна каша» і посвята 7-класників у хіміки, веселі вірші та Заповіді до Дня Моля.          Нові відеозамальовки до Дня моля особливо сподобались учням 8 класу, адже і на світлинах залишились їхні позитивні емоції та запальні танці.

 

БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ

Перегляди: 871