2016

Категорія: 2016 рік Автор: Юля

Уже п’ятий рік  День Моля збирає юних хіміків гімназії «Гармонія» та учнів 7-9 класів центральних шкіл міста. На свято завітали учні ЗОШ №6 і №24. В одній  із «Заповідей до Дня Моля» наголошено про неможливість використання крота з попереднього свята. Тому символами свята уже були Моль-розвідник, Моль-жартівник, Молеслів, та Молеспів . А цьогоріч це –  Моль-патріот. Устами семикласників він проголошує:

 

-         Моль снарядів нам не треба,

Бо Земля злетить до неба!

-         Моль патронів заряджаю –

Ворогів України залпом змітаю.

-         Моль друзів Україні знайду

І разом відведемо від неї біду.

-         Моль усмішок вам дарую,

А Україну безмежно люблю я.

 

 

Чудовим подарунком учасникам свята були презентаційні портрети Крота у вишиванці, в одностроях, з прапором, підготований студенткою ІV курсу комп’ютерного відділення Анастасією Орищак.

 

 

 

 

 

 

  

Вдалим було гумористичне завдання вірш «Про хитрого Миколку», який майстерно прочитав Олександр Гриб, учень 7 класу.

 

 

 

А тріо восьмикласниць (Асса Жасмін, Бавдис Жанна, Балан Юлія) зачарували присутніх талановитим виконанням попурі українських патріотичних пісень, але із текстами, написаними до Дня Моля.

 

 

 

Бабюк Андрій продемонстрував дослід з хустинкою, яка не згорає.

На завершення урочистостей відбулась посвята учнів 7 класу у хіміки. Адже вони достойно пройшли хімічні випробування ще й пригостились «хімічною кашею».

 

 

Усіх, хто залишився після святкового дійства, запропонували Молечай та Молепечиво.

 

У Книзі пропозицій учні ділились враженнями від заходу, а також висловлювали ідеї для наступних свят. Мабуть, будемо готувати Молепіцу або Молеторт!

 

Перегляди: 1093