ХХІІ конференція Асоціації «Відроджені гімназії України»

Категорія: Вивчаємо досвід

sertufikat23 - 27 вересня 2014 року директор гімназії «Гармонія» Галина Балан взяла участь у ХХІІ щорічній конференції Асоціації «Відроджені гімназії України» на тему «Сучасні інноваційні освітні технології національно-патріотичного виховання в закладах освіти нового типу Хмельницької області». Конференція проходила при сприянні Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, управління освіти м. Хмельницького, відділу освіти Летичівської РДА.

Керівники гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл, НВК і НВО зі всіх областей України взяли участь у пленарному засіданні та відвідали заклади освіти нового типу міста Хмельницького (ССОШ № 1, НВК № 2, НВК № 9, НВО № 28, Технічний багатопрофільний ліцей), Летичівську гімназію, Кам’янець-Подільський ліцеї з посиленою військовою підготовкою, де їм презентували сучасні освітні технології національно-патріотичного виховання учнів.

Учасники конференції мали чудову нагоду відвідати визначні місця Хмельниччини: пішохідна екскурсія «Вуличками старовинного Проскурова», екскурсія до Санктуарію Летичівської Богородиці, відвідування жіночого монастиря в селі Головчинці Летичівського району та озера святого Онуфрія, екскурсія до Меджибіжської фортеці, екскурсія по місту – музею та фортеці Кам’янець-Подільського.

Народними піснями, танцями, звичаями були наповнені святковий концерт «Вас вітає Поділля». концерт козацького ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля», вечір в колі друзів «Сурми звитяг» та «Відлуння століть».

joomlamodniyportal.ru