Ольга Зарихта

Нести добро, будити душу, творити особистість.

учителька української мови та літератури

Пані Ольга – учитель-методист, відмінник освіти України. Професійний стаж – 27 років. Відзначається високим рівнем професійної підготовки, досконало володіє ефективними методами та прийомами проведення занять, інноваційними освітніми методиками і технологіями, постійно експериментує, шукаючи нові цікаві форми поєднання методів і прийомів з інноваційними технологіями сучасного уроку.

У 2013 році започаткувала у гімназії захист пошуково-дослідницьких робіт про лауреатів Шевченківської премії «Шевченківські читання».

Значну увагу учитель приділяє роботі з обдарованими гімназистами, про що свідчать призові місця її вихованців у І і ІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури та ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Бере активну участь у різноманітних заходах професійного спрямування міського та обласного рівнів (інтерактивна школа сучасного вчителя, акмеоклуб вчителів-словесників), є автором спецкурсу «Актуальні проблеми викладання  української літератури в Новій українській школі» для слухачів системи неперервної післядипломної освіти ТКМЦНОІМ, поширюючи власний досід та надаючи допомогу іншим.

На думку вчителя, найважливіше – це формування національної свідомості сучасних гімназистів через доброзичливе, щире, відкрите та емоційне спілкування на уроках рідної мови та літератури.

Контактна інформація

  • Адреса Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 15
  • Тел.: (0352) 25-76-49, (0352) 52-13-72,
  • Email: garmonija.gimnazija@gmail.com

Про нас кажуть

Top