Галина Балан

Кращі вчителі не вчать – вони піднімаються на рівень мистецтва і діляться з нами собою, тим кращим, що складає їх особу.

Роберт Льюїс Стівенсон

директорка гімназії,
учителька географії та фінансової грамотності

Пані Галина – вчителька та адміністраторка нової генерації. У 1989 році закінчила з відзнакою Тернопільський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Географія та біологія». Перші кроки на вчительській ниві робила у Хоростківській середній загальноосвітній школі № 2 на посаді вчительки географії.

З цікавістю згадує роботу кореспонденткою Гусятинської районної газети «Вісник Надзбруччя». Саме тут вчилася відстоювати власну думку, працювати на благо громади.

З 1992 по 1995 рік працювала на посаді вчительки географії у Гусятинській середній загальноосвітній школі. Лауреатка конкурсу «Вчитель року 1995» у номінації «Географія».

У заклад прийшла працювати у 1996 році, коли він ще мав назву ліцей міста Тернополя. Працювала вчителькою географії, приймала активну участь у створенні на базі ліцею Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола. Впродовж  2000 – 2013 років організовувала роботу  економічного відділення коледжу на посаді його завідувачки. У 2002 році здобула другу вищу економічну освіту у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя за спеціальністю «Менеджмент організацій» та кваліфікацію «Магістр менеджменту».

З вересня 2014 року – директорка структурного підрозділу коледжу - гімназії «Гармонія», вчителька географії та фінансової грамотності.

Пані Галина – учителька-методист, сертифікована тренерка з підприємництва, вчителька-ітвінер, учасниця міжнародних проєктів, керівниця гімназійного Клубу підприємництва «Шанс», авторка проєкту «Академія фінансової просвіти», володарка Золотої медалі Х Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» за досягнення з інтеграції Державного стандарту та інноваційних практик у процесі реалізації наскрізної змістової лінії «Підприємливість і фінансова грамотність» в освітнє середовище, розробниця курсу «Управління персоналом у закладах освіти» у складі ліцензійної групи відділу неперервної освіти ТКМЦНОІМ управління освіти і науки Тернопільської міської ради, учасниця Тернопільського відділу Українського географічного товариства, волонтерка, екоактивістка, мама, бабуся.

Контактна інформація

  • Адреса Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 15
  • Тел.: (0352) 25-76-49, (0352) 52-13-72,
  • Email: garmonija.gimnazija@gmail.com

Про нас кажуть

Top